Home
Ledeninformatie
Geschiedenis WWNA
Contact met WWNA
Wie is Wie bij WWNA
Aanmelden als lid
Gedragsregels WWNA
Gebruik voetbal.nl app
Teams
Mannen
1
2 - za
2 - zo
3
4
5
35+1
Vrouwen
VR1 ZATERDAG
VR1 ZONDAG
VR 30+ Vrijdag
MO17-1
Jeugd
JG1
JO19-1
JO15-1
JO14-1JM
JO13-1JM
JO12-1JM
JO11-1JM
JO10-1
JO9-1JM
JO8-1JM
Mini's en Peuterpups
Wedstrijdzaken
Uitslagen en Programma
Jeugd Indeling Trainingsvelden
Foto's
Kantine rooster
Barbediening
Sponsoring
Sponsorcommissie
WWNA Club van 100
Hoofdsponsor WWNA
Sponsors WWNA
Home
Ledeninformatie
+
Geschiedenis WWNA
Contact met WWNA
Wie is Wie bij WWNA
Aanmelden als lid
Gedragsregels WWNA
Gebruik voetbal.nl app
Teams
+
Mannen
+
1
2 - za
2 - zo
3
4
5
35+1
Vrouwen
+
Vrouwen
VR1 ZATERDAG
VR1 ZONDAG
VR 30+ Vrijdag
MO17-1
Jeugd
+
JG1
JO19-1
JO15-1
JO14-1JM
JO13-1JM
JO12-1JM
JO11-1JM
JO10-1
JO9-1JM
JO8-1JM
Mini's en Peuterpups
Wedstrijdzaken
+
Uitslagen en Programma
Jeugd Indeling Trainingsvelden
Foto's
Kantine rooster
+
Barbediening
Sponsoring
+
Sponsorcommissie
WWNA Club van 100
Hoofdsponsor WWNA
Sponsors WWNA
Uitslagen WWNA teams
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Uitslag
Details
17 mrt.
WWNA 1 - Victoria Boys 1
3 - 3
17 mrt.
WWNA 2 - Wijhe '92 2
1 - 5
17 mrt.
ABS VR1 - WWNA VR1
3 - 0
17 mrt.
WWNA 5 - Spcl. Brummen 2
1 - 5
17 mrt.
Voorwaarts T 7 - WWNA 4
2 - 0
16 mrt.
WSV JO19-2 - WWNA JO19-1
5 - 4
16 mrt.
WWNA 2 - Robur et Velocitas 2
3 - 1
16 mrt.
WWNA VR1 - DVS'33 Ermelo VR2
9 - 0
16 mrt.
Voorwaarts T MO17-1 - WWNA MO17-1
1 - 1
16 mrt.
WWNA JO14-1JM - SV Otterlo JO14-1
6 - 3
16 mrt.
WWNA JO15-1 - SV Otterlo JO15-1
4 - 2
16 mrt.
Groen Wit '62 JO13-2 - WWNA JO13-1JM
6 - 2
16 mrt.
AZC JG2JM - WWNA JG1
8 - 1
16 mrt.
WSV JO12-4 - WWNA JO12-1JM
4 - 5
16 mrt.
AGOVV JO11-4JM - WWNA JO11-1JM
5 - 2
15 mrt.
Alexandria 35+2 - WWNA 35+1
1 - 1
15 mrt.
WWNA 35+1 - Robur et Velocitas 35+2
1 - 0
15 mrt.
WSV 35+2 - WWNA 35+1
1 - 3
12 mrt.
WWNA JO19-1 - Albatross JO19-1
3 - 7
Programma WWNA teams
Wedstrijddatum
Aanvangstijd
Wedstrijd
Scheidsrechter
Veld
Details
20 mrt.
20:00
FC Horst VR1 - WWNA VR1
veld 1
23 mrt.
08:45
SEH JO14-1 - WWNA JO14-1JM
N. (Nol) Braam
veld 2
23 mrt.
11:00
WWNA JO13-1JM - Voorwaarts T JO13-2
veld 1
23 mrt.
12:30
DOS Kampen MO17-1 - WWNA MO17-1
veld 5
23 mrt.
13:30
Robur et Velocitas JO15-2 - WWNA JO15-1
veld 1
23 mrt.
14:30
WWNA JO19-1 - SDC Putten JO19-2
R. (Roland) Buschgens
veld 1
23 mrt.
14:30
VIOS V. VR2 - WWNA VR1
veld 2-VIOS V. veld 2
23 mrt.
14:30
Oeken 4 - WWNA 2
Afgeschermd
veld 2
24 mrt.
09:30
WWNA VR1 - SHE VR2
G. (Gert) Musch
veld 3 - kunstgras
24 mrt.
09:30
WWNA 3 - Groen Wit '62 2
R. (Roland) Buschgens
veld 2
24 mrt.
09:30
WSV 6 - WWNA 5
veld 1
24 mrt.
11:15
Diepenveen 2 - WWNA 2
J. (Jurian) te Wierik
veld 1
24 mrt.
11:30
WWNA 4 - Terwolde 3
F.J. (Frits) Beekhuis
veld 1
24 mrt.
14:00
Activia 1 - WWNA 1
veld 1
25 mrt.
19:00
WWNA MO17-1 - Groen Wit '62 MO17-1
K.J.B. (Kirsten) Buschgens
veld 1
30 mrt.
11:00
WWNA JG1 - ST Longa '30/Grol JG1JM
Y. (Yoeri) Rijsemus
veld 2 A
30 mrt.
13:00
Sparta Nijkerk VR3 - WWNA VR1
veld T
30 mrt.
13:00
Sportclub Deventer JO14-2 - WWNA JO14-1JM
veld 2-sc Deventer veld 2
30 mrt.
13:00
FC Horst JO15-1 - WWNA JO15-1
veld 2
30 mrt.
14:30
csv Apeldoorn 9 - WWNA 2
veld 9-
1 apr.
10:00
Terwolde 3 - WWNA 4
veld 2