• Uitslagen WWNA teams

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    25 feb.SV CCW '16 1 - WWNA 12 - 0
    25 feb.Robur et Velocitas 3 - WWNA 45 - 1
    25 feb.WWNA 2 - Sc. Overwetering 24 - 1
    25 feb.SHE 4 - WWNA 51 - 1
    25 feb.WWNA 3 - Voorst 34 - 6
    24 feb.ZVV '56 MO17-1 - WWNA MO17-12 - 7
    24 feb.VIOS V. JO14-1 - WWNA JO14-1JM2 - 6
    24 feb.Prins Bernhard VR1 - WWNA VR13 - 1
    24 feb.WWNA JO12-1JM - Voorwaarts T JO12-3JM8 - 6
    24 feb.WWNA JO11-1JM - WSV JO11-56 - 2
  • Programma WWNA teams

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterVeldDetails
    2 mrt.08:30AGOVV JO10-2 - WWNA JO10-1stadionveld A2
    2 mrt.08:45SP Teuge JO8-2 - WWNA JO8-2veld 1 A1
    2 mrt.09:00Teuge SP JO12-2JM - WWNA JO12-1JMveld 2 A
    2 mrt.09:45AGOVV JO9-3 - WWNA JO9-1JMstadionveld A1
    2 mrt.09:45KCVO JO8-2 - WWNA JO8-1JMveld 1 A1
    2 mrt.10:00Colmschate '33 JG1 - WWNA JG1veld 3 A
    2 mrt.10:00Robur et Velocitas JO11-6JM - WWNA JO11-1JMveld 4 A
    2 mrt.11:00WWNA JO14-1JM - Colmschate '33 JO14-2F.J. (Frits) Beekhuisveld 3 - kunstgras
    2 mrt.11:00WWNA MO17-1 - DOS Kampen MO17-1Y. (Yoeri) Rijsemusveld 2
    2 mrt.12:30WWNA JO15-1 - Elspeet JO15-1B. (Bram) Karmanveld 3 - kunstgras
    2 mrt.12:30Beekbergen JO19-3 - WWNA JO19-1veld 1
    2 mrt.13:15Colmschate '33 JO13-2 - WWNA JO13-1JMveld 2
    2 mrt.14:00WWNA VR1 - ST Rood-Wit'58/SDC Putten Vr1R. (Roland) Buschgensveld 2
    2 mrt.14:00WWNA 2 - Groen Wit '62 8Afgeschermdveld 3 - kunstgras
    3 mrt.09:30WWNA 5 - AGOVV 2F.J. (Frits) Beekhuisveld 3 - kunstgras
    3 mrt.10:00Epe 2 - WWNA 3veld 5
    3 mrt.11:00Diepenveen VR1 - WWNA VR1veld 1
    3 mrt.11:30WWNA 4 - SC Klarenbeek 4R. (Roland) Buschgensveld 3 - kunstgras
    3 mrt.11:30Voorwaarts T 3 - WWNA 2N. (Nermin) Halitovicveld 2
    3 mrt.14:00WWNA 1 - Loenermark 1T. (Theo) Oostermanveld 1
    9 mrt.08:30Mini Leaque diverse team WWNA en gasten - Mini Leaque diverse team WWNA en gasten veld 1
    9 mrt.08:45WWNA JO10-1 - Rohda Raalte JO10-3veld 3 A1 - kunstgras
    9 mrt.08:55WWNA JO8-1JM - AGOVV JO8-5veld 3 A2 - kunstgras
    9 mrt.09:00WWNA JO11-1JM - Columbia JO11-4veld 3 B - kunstgras
    9 mrt.09:00VIOS V. JO9-2 - WWNA JO9-1JMveld 3-VIOS V. veld 3 A1
    9 mrt.09:45WWNA JO12-1JM - VIOS V. JO12-2veld 3 A - kunstgras
    9 mrt.09:45Voorwaarts T JO8-5 - WWNA JO8-2veld 3 A1
    9 mrt.10:15Nunspeet JO15-2 - WWNA JO15-1veld 1
    9 mrt.11:00WWNA JO13-1JM - AGOVV JO13-1Y.P. (Ype) Faberveld 3 - kunstgras
    9 mrt.11:30FC Horst VR1 - WWNA VR1veld 1
    9 mrt.12:15WWNA MO17-1 - Epe MO17-1R. (Roland) Buschgensveld 3 - kunstgras
    9 mrt.13:00Sportclub Deventer JO14-2 - WWNA JO14-1JMveld 3-sc Deventer veld 3
    9 mrt.14:30WWNA JO19-1 - WSV JO19-3JMveld 3 - kunstgras
    9 mrt.15:00Victoria Boys 3 - WWNA 2veld 2
    10 mrt.09:30WWNA VR1 - Loenermark VR1veld 2
    10 mrt.09:30WWNA 3 - V en L 3R. (Roland) Buschgensveld 3 - kunstgras
    10 mrt.10:00WWNA 2 - Rohda Raalte 3veld 1
    10 mrt.10:00SHE 3 - WWNA 4veld 1
    10 mrt.10:30sv Orderbos 3 - WWNA 5veld 1-Orderbos - Bovenveld
    10 mrt.14:00Elsweide 1 - WWNA 1veld 1
    12 mrt.19:00WWNA JO19-1 - Albatross JO19-1R. (Roland) Buschgensveld 1