Programma bekerwedstrijden jeugd

Home>Nieuws>Programma bekerwedstrijden jeugd

Programma bekerwedstrijden jeugd

Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Thuis
8-9-2019 09:30 B1600 Mannen beker reserve zondag poule WWNA 5 WSV 9 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL
31-8-2019 08:30 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Groen Wit’62 JO9-2 WWNA JO9-1 Sportpark De Maten APELDOORN uit
31-8-2019 09:00 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule WWNA JO9-2 ZVV ’56 JO9-2 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
31-8-2019 09:00 B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule WWNA JO8-1 Emst JO8-1 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
31-8-2019 09:30 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule WWNA JO10-1 ZVV ’56 JO10-1 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
31-8-2019 09:45 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule Albatross JO11-3 WWNA JO11-1 Sportpark Ugchelen UGCHELEN uit
31-8-2019 10:15 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule WWNA JO11-2 KCVO JO11-4 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
31-8-2019 10:15 B5400 G Voetbal beker poule WWNA G1 Harde ’t G1 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
31-8-2019 12:00 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule WHC JO19-2 WWNA JO19-1 Sportpark Mulderssingel WEZEP uit
31-8-2019 11:30 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule WSV JO13-4 WWNA JO13-1 Sportpark De Voorwaarts APELDOORN uit
31-8-2019 12:30 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17  poule WWNA JO17-1 VVOP JO17-2 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
31-8-2019 13:00 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule Victoria Boys JO15-1 WWNA JO15-1 Victor Stadion APELDOORN uit
7-9-2019 08:30 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule Robur et Velocitas JO10-7 WWNA JO10-1 Sportpark Kerschoten APELDOORN uit
7-9-2019 08:30 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Robur et Velocitas JO9-4 WWNA JO9-2 Sportpark Kerschoten APELDOORN uit
7-9-2019 09:00 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule WWNA JO11-1 Robur et Velocitas JO11-4 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
7-9-2019 09:30 B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule Vaassen JO8-1G WWNA JO8-1 Sportpark De Kouwenaar VAASSEN uit
7-9-2019 09:45 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule WSV JO11-5 WWNA JO11-2 Sportpark De Voorwaarts APELDOORN uit
7-9-2019 10:15 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule WWNA JO9-1 csv Apeldoorn JO9-2 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
7-9-2019 10:30 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule WWNA JO13-1 Groen Wit’62 JO13-3G Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
7-9-2019 11:00 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17  poule VIOS V. JO17-1 WWNA JO17-1 Sportpark De Kouwenaar VAASSEN uit
7-9-2019 13:00 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule WWNA JO15-1 Albatross JO15-1 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
7-9-2019 14:30 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule WWNA JO19-1 Horst FC JO19-2 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
7-9-2019 14:30 B4800 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 17 poule WWNA MO17-1 Colmschate MO17-1 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
14-9-2019 08:30 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Robur et Velocitas JO9-1 WWNA JO9-1 Sportpark Kerschoten APELDOORN uit
14-9-2019 08:30 B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule Groen Wit’62 JO9-4 WWNA JO9-2 Sportpark De Maten APELDOORN uit
14-9-2019 09:30 B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule V en L JO8-1G WWNA JO8-1 Sportpark ’t Hul TERWOLDE uit
14-9-2019 10:00 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule Veluwse Boys JO11-1G WWNA JO11-1 Sportpark De Westeneng GARDEREN uit
14-9-2019 10:15 B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule WWNA JO11-2 Victoria Boys JO11-3 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
14-9-2019 10:30 B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule WWNA JO13-1 ZVV ’56 JO13-1 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
14-9-2019 10:30 B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule Emst JO10-1G WWNA JO10-1 Sportpark ’t Hanendârp EMST uit
14-9-2019 12:30 B5400 G Voetbal beker poule HTC G1G WWNA G1 Sportpark Pelikaan ZWOLLE uit
14-9-2019 13:00 B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poule WWNA JO15-1 ZVV ’56 JO15-1 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
14-9-2019 13:00 B4800 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 17 poule Lochem SP MO17-1 WWNA MO17-1 Sportpark De Elze LOCHEM uit
14-9-2019 13:30 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17  poule Robur et Velocitas JO17-2 WWNA JO17-1 Sportpark Kerschoten APELDOORN uit
14-9-2019 14:30 B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule WWNA JO19-1 DSV ’61 JO19-1 Sportpark Wiesel WENUM WIESEL thuis
2019-08-21T11:31:49+00:00 woensdag 21 augustus 2019|Nieuws|