Namenlijst

Home>WWNA>Namenlijst
Namenlijst 2017-11-30T19:45:12+00:00

Wie is wie bij WWNA?

HOOFD- EN DAGELIJKSBESTUUR
Voorzitter* Gert-Jan Wassink 06-53580598 voorzitter@wwna.nl
Algemene zaken/2e voorzitter* Gerrit Zweekhorst 055-5221408 vice-voorzitter@wwna.nl
Secretaris* Frits Beekhuis/ad interim 055-3667550 secretaris@wwna.nl
Penningmeester* Wilma van Loenen 055-5221959 penningmeester@wwna.nl
Kantinezaken Miranda van Tongeren 06-51027492 klubhuis@wwna.nl
Voetbalzaken Vacant voetbalzaken@wwna.nl
Jeugdzaken Vacant jeugdvoorzitter@wwna.nl
Velden en gebouwen Arjan Testerink 06-21220369 velden@wwna.nl
Communicatie en PR Marianne Alofs 06-50584813 communicatie@wwna.nl
* maken deel uit van het dagelijks bestuur
VERTROUWENSPERSOON
Sandra Radema 06-28998682 vertrouwenspersoon-wwna@hotmail.nl
LEDENADMINISTRATIE
Herman Mensink 055-5785500 hengmensink@upcmail.nl
CLUBHUIS
Kantinebeheer Vacant
Kantinebediening Janneke Sneep  06-15136307 jannekesneep@gmail.com
Schoonmaak Suzan Moolenaar 06-40490116 s.moolenaar8@upcmail.nl
Inkopen Arthur van de Velde 0555215741/0610361731 avdvelde02@hotmail.com
JEUGDAFDELING
Voorzitter Vacant jeugdvoorzitter@wwna.nl
Secretaris Vacant jeugdsecretaris@wwna.nl
Penningmeester Linda Bouwmeester 055-3121041 jeugdpenningmeester@wwna.nl
Algemene zaken + oudercommissie Ronald Bakema 06-23892233 oudercommissie@wwna.nl
Technische zaken pupillen/junioren Eddie Schimmel 055-5214895 eddie.schimmel@telfort.nl
Technische zaken pupillen/junioren Johan de Kievit 06-53130630 johan@auto-dekievit.nl
Technische zaken pupillen/junioren Vacant
Technische zaken pupillen/junioren Vacant
Wedstrijdsecretaris Michiel van Hoeve 06-46398146 wedstrijdsecretaris-jeugd@wwna.nl
Kleding jeugdafdeling Anouk Witteveen 06-42218015 anoukwitteveen@gmail.com
Bestuurslid Jeugdtoernooien Robin de Jong 06-21117966 toernooien@wwna.nl
EVENEMENTENCOMMISSIE
Evenementen Tijmen Voges 06-14250318 evenementen@wwna.nl
COMMISSIE VOETBALZAKEN
Prestatievoetbal 1e en 2e Hans Spek 06-21234040 jeshans@planet.nl
Prestatievoetbal 1e en 2e Marco Berends marco.berends@assaabloy.nl
Recreatievoetbal Wim Boom 055-3121600 wim.boom@kpnplanet.nl
Recreatievoetbal Harry Gerritsen 055-3672006
Wedstrijdsecretaris senioren Tonnie Berends 055-5416695 wedstrijdsecretaris@wwna.nl
Scheidsrechterscoördinator Reinier van Werven 055-3665202 R.van.Werven1@kpnplanet.nl
VERZORGING
Verzorger Lars van IJzendoorn 06-46701547 lars1994@hotmail.com
Verzorger Jan Haze 06-46333737 jhaze1944@gmail.com
MATERIALEN JEUGD EN SENIOREN
Coen Bresser 055-3121580  of 06-29037239
WWNA ONLINE
Content, coördinatie en social media Christiaan Buitenhuis 06-46733231 c.buitenhuis2@chello.nl
Design en onderhoud Tijmen Voges 06-14250318 tijmenvoges@hotmail.com
Design en onderhoud Patrick Beumer
 OVERIG
Consul  Gert Heerema  06-20310308  g.heerema@telfort.nl
Sponsorcommissie
Gerjan de Velde Harsenhorst gerjandvh@kpnplanet.nl
Harold Witteveen haroldwitteveen@gmail.com
Maarten Veldhuis maartenveldhuis@hotmail.com
Miranda van Tongeren mirandavantongeren@hotmail.com
Patrick Beumer p.beumer@upcmail.nl
Telefoonnummer clubhuis 055-3121334
Postadres
Voetbalvereniging WWNA E: info@wwna.nl  F: www.facebook.com/voetbalverenigingWWNA
Postbus 10310, 7301 GH Apeldoorn  I: www.wwna.nl  T:  @vvWWNA
Bezoekadres
Wieselsedwarsweg 28, Wenum Wiesel
DE CONTACTPERSONEN VAN ONZE SENIORENTEAMS
WWNA 1 Richard Buitenhuis 06-31649918
WWNA 2 Dik Mensink
WWNA 3 Hans Doevedans 06-20193840
WWNA 4 Gerard Jansen 06-52303306
WWNA Veteranen Wim Boom 055-3121600 of 06-12717940
WWNA Vrouwen Paul Dinnissen 06-54336874
WWNA Zaterdag Sjon de Beer 06-13210529
 G-voetbal Ingrid van Houttum  gvoetbal@wwna.nl
ONZE LEDEN VAN VERDIENSTE
A. Bakker †, J. Berends †, E. van de Berg †, J. van de Esschert †, H. Jonker †, H. Jurriëns †, J. Mulder †,
D. Karman †, H. Pol †, A. Schipper †, C.W. de Weerd †, J. Woldinga †, J. van Genderen †, J. de Ruiter †
J. Bakker, F.J. Beekhuis, J.G. Bomhoff, A.J. Bijsterbosch, G.J. Bijsterbosch, G.J. Faber,
K.W. de Hoop (erevoorzitter), G. van Noorel, P. Otterloo en B. Schipper-Ten Katen, G. Heerema.